חוגים לילדים

ג'אגלינג

להניף, להקפיץ, לתפוס, לאזן, להפתיע, להלהיב...
פעילות הג'אגלינג תורמת לאיזון, ריכוז, חשיבה, קואורדינציה וכן למודעות לסביבה ולגוף.
בחוג הג'אגלינג של בית הספר הישראלי לקרקס תלמדו להטוטים בשלל אביזרים: כדורים, צלחת סינית, מקל פרח, דיאבולו, פויז, סרטי ריקוד, מוטות, הולה הופ (חישוק), קלאבים ועוד. בנוסף תרכשו מיומנויות המבוססות על איזון ושיווי משקל, כמו רכיבה על חד-אופן, הליכה על חבל, רולה בולה, כדור הליכה ועוד.

הרשמו כאן

אקרובאלאנס

להחזיק ולעזוב, להישען ולתמוך, להקשיב ולהתאים...
גוף נשען אל גוף, אדם תומך באדם. אקרובאלאנס היא אמנות בתנועה ששותפים לה שני אנשים ויותר, והיא מבוססת על סינכרון והתאמה של שיווי המשקל באמצעות קשב הדדי ושימת לב לאחר. לימוד האקרובאלאנס משפר יכולות אישיות ובין-אישיות, והעבודה המשותפת ממקדת את הקשב לגוף, לחברי הצוות האחרים ולסביבה כולה.
בחוג האקרובאלאנס של בית הספר הישראלי לקרקס כולם מתנסים בשני התפקידים – בתפקיד ה"בסיס" (התומך) ובתפקיד "המעופף" (המורם באוויר). השיעורים כוללים חימום ייעודי, תרגול עמידות ידיים ותרגילי אקרובאלאנס בזוגות ובשלשות. 

להרשמה

אקרובטיקה אווירית

לרחף, לחולל, להגביה, להנמיך, להיאחז, לעזוב...
להיתלות על טרפז ולרחף בעזרת חבל – כמה אומץ צריך? וכמה כוח? כשמרחפים באוויר, הגוף נדרש למאמץ פיסי ולכוחות רבים, לצד תעוזה ובשלות רגשית.
בחוגי האקרובטיקה והמחול האווירי של בית הספר הישראלי לקרקס נלמדות טכניקות התנועה על גבי טרפז, חבל, טיסו וחישוק. תלמדו לדבר בשפת הגוף, תכירו את עוצמתו הפיסית ואת היופי הטמון בו. לא רק שרירי פלג הגוף העליון יתחזקו, אלא גם שרירי האומץ והמסוגלות האישית של כל אחד מהמתעמלים.

להרשמה

התעמלות קרקע

לעמוד על הידיים ולעשות סלטה באוויר, פליקלק לאחור וקידה מלפנים. להתגלגל, להתכופף, להימתח עד קצה גבול היכולת, ואז עוד קצת. כוח וגמישות, לצד אמון הדדי ותמיכה, יפתחו את הקואורדינציה ויביאו לאיזון.
בחוג להתעמלות קרקע של בית הספר הישראלי לקרקס תחשפו למגוון רחב של מיומנויות מוטוריות בהתעמלות, כגון גלגולים, עמידות ידיים, גלגלונים, גשרים, ערבית, פליק פלאק ופירמידות קבוצתיות. תרגילי הקרקע המשולבים בכוריאוגרפיה קצבית שמים דגש על שיווי משקל, כוח מתפרץ, אוריינטציה מרחבית, גמישות, זריזות ומהירות, חיזוק חגורת הכתפיים, יציבה נכונה ועוד.

להרשמה

חוג משולב - אקרובטיקה קרקע, אוויר וג'אגלינג

חוג ייחודי שהוא למעשה שלושה חוגים בחוג אחד! החוג מתנהל בקבוצה קטנה של עד 12 ילדים עם יחס אישי לכל ילד וילד

החוג משלב מיומנויות האקרובטיקה האווירית – טיסו, טרפז, חבל וחישוק עם מיומנויות אקרובטיקת הקרקע – גלגולים, עמידות ידיים, גלגלונים, גשרים, ערבית, פליק פלאק ופירמידות קבוצתיות

שמועבר על ידי שתי מורות משני התחומים.

פעילות הג'אגלינג תורמת לאיזון, ריכוז, חשיבה, קואורדינציה וכן למודעות לסביבה ולגוף.
אקרובטיקת קרקע מחזקת את שרירי הגוף, מגמישה, עובדת על קואורדינציה, אמון הדדי ותמיכה.
באקרובטיקה אווירית מגמישים ומחזקים את שרירי הגוף וכן את שריר האומץ, בנוסף לגמישות, קואורדינציה, ועבודת צוות!

חוג משולב של שלושת המקצועות מועבר על ידי שלושה מורים מסגל המורים של הקרקס.

להרשמה

אקרובלאנס הורים ילדים

אקרובלאנס היא אמנות בתנועה שבה שני משתתפים (או יותר) יוצרים ביחד תנוחות אקרובטיות ופירמידות משותפות. 

במשך השיעור ההורה והילד מבצעים ביחד חימום משותף, מתיחות ותרגילי חיזוק אשר תורמים רבות לפיתוח המיומנויות הפיזיות והמוטוריות של שניהם.

 פעילות האקרובלאנס להורים וילדים מאפשרת זמן איכות לחיזוק הקשר, ומרחב המאפשר שיתוף פעולה, הקשבה, חיזוק האמון והמון כיף וחדוות עשייה משותפת. להרשמה